Hakkımızda


 

Firmamız Öz-Riga Tekstil San. ve Tic. Ltd.Şti. Olarak Mayıs 1996 yılında kurulan 25 yıllık tecrübe ve birikimi ile çocuk tekstil konfeksiyon alanında Ar-Ge, tasarım, üretim, pazarlama ve satış birimleri ile Türkiye'nin öncü firmalarından biridir.

 

Breeze Girls ve Boys markası ile dünya pazarında önemli bir yere sahip olan firmamız 7000 m2 kapalı üretim kapasitesi ve 300 uzman personeli ile Tekstil sektöründe her sezon daha yenilikçi ürünlerle modayı ve son trendleri takip edip 0-14 yaş aralığı çocuk ve bebeklere yönelik ailelerin günlük kullanımları için tercih edebileceği şık ve kaliteli ürünlerini zincir perakende mağazaları ile bayi ve distribütörlerine ulaştırarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 

Sezonda 1200 adet model oluşturan, çocuklar için kaliteli ve sağlıklı üretim ilkesinden ödün vermeyen firmamız  Öz-Riga Tekstil San. ve Tic. Ltd.Şti. son trendleri takip edip çocuklar için en iyi üretimi yapmayı ilke ediniyoruz. Breeze Girls & Boys markalı ürünlerini Rusya ve Balkan ülkeleri başta olmak üzere yaklaşık 25 ülkeye ihraç etmekteyiz.

 

Mağazalarımızın bulunmadığı şehirlere Online satış ile dokunuyoruz. Hem Hesaplı Hem Sağlıklı Bebek Çocuk Kıyafetleri Breeze'de!

 

ÖZ-RİGA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Sanayi Mahallesi Kayın Sokak No: 5 Güngören / İstanbul
Telefon: +90 212 637 24 37
Email: [email protected]
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Metni

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın