HakkımızdaFirmamız Öz-Riga Tekstil San. ve Tic. Ltd.Şti. Olarak Mayıs 1996 yılında kurulan 22 yıllık tecrübe ve birikimi ile çocuk tekstil konfeksiyon alanında Ar-Ge, tasarım, üretim, pazarlama ve satış birimleri ile Türkiye'nn öncü firmalarından biridir.


Breeze Girls ve Boys markası ile dünya pazarında önemli bir yere sahip olan firmamız 7000 m2 kapalı üretim kapasitesi ve 243 uzman personeli ile Tekstil sektöründe her sezon daha yenilikçi ürünlerle modayı ve son trendleri takip edip 0-14 yaş aralığı çocuk ve bebeklere yönelik ailelerin günlük kullanımları için tercih edebileceği şık ve kaliteli ürünlerini zincir perakende mağazaları ile bayi ve distribütörlerine ulaştırarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.


Sezonda 1500 Adet koleksiyon oluşturan, çocuklar için kaliteli ve en iyi üretim ilkesinden ödün vermeyen firmamız Breeze Girls ve Boys , son trendleri takip edip çocuklar için en iyi üretimi yapmayı ilke edinen firmamız Breeze Girls & Boys markalı ürünlerini Balkan ülkeri başta olmak üzere yaklaşık 60 ülkeye ihraç ediyor. Mağazalarımızın bulunmadığı şehirlerden aldıkları hediyelerle ürünlerimizi deneme fırsatı bulan vatandaşlarımızın yoğun talepleri ile açtığımız www.breeze.com.tr üzerinden de mağazalarımızla aynı fiyat ve imkanlarla tüm Türkiye'den güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.


Türkiye'nin bir çok noktasında yerli ve yabancı hedef kitleye hitap eden Civil çocuk dünyası "hem kaliteli, hem de 365 gün indirimli" sloganıyla Türkiye'ye hizmet vermeye devam ediyor.


ÖZ-RİGA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: Sanayi Mahallesi Kayın Sokak No: 5 Güngören / İSTANBUL
Telefon: 0212 637 24 37
Email: info@breeze.com.tr