HAKKIMIZDA

Firmamız Öz-Riga Tekstil San. ve Tic. Ltd.Şti. Olarak Mayıs 1996 yılında kurulan 22 yıllık tecrübe ve birikimi ile çocuk tekstil konfeksiyon alanında Ar-Ge, tasarım, üretim, pazarlama ve satış birimleri ile Türkiye'nn öncü firmalarından biridir.

Breeze Girls ve Boys markası ile dünya pazarında önemli bir yere sahip olan firmamız 7000 m2 kapalı üretim kapasitesi ve 243 uzman personeli ile Tekstil sektöründe her sezon daha yenilikçi ürünlerle modayı ve son trendleri takip edip 0-12 yaş aralığı çocuk ve bebeklere yönelik ailelerin günlük kullanımları için tercih edebileceği şık ve kaliteli ürünlerini zincir perakende mağazaları ile bayi ve distribütörlerine ulaştırarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Sezonda 1500 Adet koleksiyon oluşturan, çocuklar için kaliteli ve en iyi üretim ilkesinden ödün vermeyen firmamız Breeze Girls ve Boys , son trendleri takip edip çocuklar için en iyi üretimi yapmayı ilke edinen firmamız Breeze Girls & Boys markalı ürünlerini Balkan ülkeri başta olmak üzere yaklaşık 60 ülkeye ihraç ediyor.