TESLİMAT POLİTİKASI

 

KARGO & TAŞIMA ÜCRETLERİ

 


Teslimat ücretlerimizi aşağıdaki tablo üzerinden inceleyebilirsiniz:

 

TESLİMAT BÖLGESİ TESLİMAT TİPİ TESLİMAT SÜRELERİ TESLİMAT ÜCRETİ

TÜRKİYE GENELİ

Standart Teslimat (Yurtiçi Kargo)

1-3 İş Günü

9,90 TL

TÜRKİYE GENELİ

Standart Teslimat (Aras Kargo)

1-3 İş Günü

9,90 TL

TÜRKİYE GENELİ

Standart Teslimat (Hepsijet Kargo)

1-3 İş Günü

9,90 TL

TÜRKİYE GENELİ

200 TL ve Üzeri

1-3 İş Günü

Ücretsiz Teslimat

Teslimat Kuralları ve Kısıtlamaları Siparişler yalnızca iş günlerinde gönderilir. İş günleri Türkiye'de resmi tatiller dışında Pazartesi'den Cuma'ya 09:00-18:00 arasını kapsar. Her teslimatta imza verilmelidir.

Kurallar ve Sınırlamalar:

  • Sitemiz üzerinden saat 17:00’a kadar vermiş olduğunuz siparişiniz aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Resmi tatil günlerinde verilen siparişleriniz bir sonraki iş günü kargo firmasına teslim edilecektir.
  • Özel günler ve resmi tatil günlerinde siparişleriniz kargo firmasına bir sonraki iş gününde teslim edilecek şekilde planlama yapılacaktır.

SİPARİŞİN İŞLENME SÜRESİ

Sitemiz üzerinden siparişinizi havale, kredi kartı yöntemlerinden birini kullanarak siparişinizi oluşturduğunuzda, siparişiniz depo birimimize iletilecek ve ürününüz/ürünleriniz hazırlanmaya başlayacaktır.

TESLİMAT SORUNLARI

Ürünlerinizin teslimatında bir gecikme ya da teslim edilen ürünleriniz ile ilgili bir aksaklık olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile mutlaka iletişime geçmenizi öneririz.

​Ekibimiz yaşanan aksaklıkla ilgili olarak sizleri bilgilendirecek ve siparişinizi sağlıklı bir şekilde teslim alabilmeniz için gereken düzenlemeleri gerçekleştireceklerdir.

Müşteri Hizmetleri ekibimize aşağıda ilettiğimiz telefon numarası ya da iletişim sayfamızda yer alan iletişim formumuz üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri birimimiz yaşadığınız sorunları çözmek için Hafta İçi saat 09:00 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedirler.

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : +90 212 505 55 77

Çerez Metni

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın